sobota, 17 września 2016

Martina Stoessel i Pepe Barroso Jr.: pierwsze zdjęcia międzynarodowego romansu.


Nowe wydanie magazynu ¡HOLA! nareszcie ujrzało światło dzienne ! Tym razem możemy na okładce naszą Tini oraz jej nowego chłopaka, którego poznała na planie swojego pierwszego teledysku. W rozwinięciu posta: Martina Stoessel wyłącznie ze swoją nową miłością, Pepe Barroso Jr., zapraszam serdecznie !


Argentyńska gwiazda i hiszpański model - syn znanego biznesmena - są razem od trzech miesięcy. Podczas romantycznego spotkania w Los Angeles, gdzie mieszka, ¡HOLA! został zaskoczony.

We wtorek, 6 września, wokalistka udała się do Los Angeles, aby spotkać swojego chłopaka, który przybył z Paryża, gdzie miał swoje miejsce pracy. Długi uścisk. Było to pierwsze spotkanie między parą, która nie widziała się przez dwa tygodnie ze względu na swój harmonogram...
Wśród tłumu były wymienione spojrzenia. Pobiegła do niego, a uścisków nie było końca. Od tamtego dnia, 6 września, Martina Stoessel (19 l.), nie może przestać się uśmiechać. To już kilka tygodni odkąd argentyńska piosenkarka nie widziała Pepe Barroso Jr. (20 l.), swojego chłopaka, od trzech miesięcy. Wylądowała w Los Angeles 2 września, aby rozpocząć przygotowania do swojego nowego teledysku, Got me started (w hiszpańskiej wersji). I choć Pepe mieszka tam od 2014 roku, był w Paryżu (ze względu na swoją pracę modela) i niedawno spotkał się ze swoją dziewczyną, w zeszły wtorek, kiedy szukała go na lotnisku w Los Angeles. Spędzili kilka minut sami, dopóki nie pojawiła się Mariana Muzlera, matka Tini, która oficjalnie poznała nowego kandydata swojej córki. Martina nadal mieszka w Buenos Aires (nadal mieszka w domu rodziców z ekskluzywnej, prywatnej dzielnicy w Boulogne) i ze względu na zobowiązania pracy piosenkarki, dużo podróżuje, ale teraz zostanie na dwa tygodnie na Zachodnim Wybrzeżu. Tam, najstarszy syn Jose Barroso - hiszpańskiego biznesmena, założyciela marki Don Cotton, którą w 2005 toku sprzedał - trzeci rok studiuje Administrację i Zarządzanie Stosunków Międzynarodowych na Uniwersytecie Kalifornijskim w Los Angeles (UCLA) i w wolnych chwilach, poświęca się modelingowi, który przyniósł mu wielki sukces (reprezentuje największe agencje na świecie: View Managment w Hiszpanii, Wilhelma w Nowym Jorku, Success w Paryżu i Two w Los Angeles), on określa to jako "drogą do oszczędności". Aż do 22 września, będzie mógł skorzystać ze swojego wolnego czasu. Następnie, Tini czeka podróż na Stary Kontynent, aby wrócić do Włoch, Niemiec, Hiszpanii, Francji i Austrii, aby zaprezentować swój nowy album.


MIŁOŚĆ, KTÓRA POWSTAŁA W BUENOS AIRES

Odkąd Martina postanowiła zostać solową artystką i pożegnać się swoją rolą Violetty z Disneya, zaczęła brać udział w każdej podejmowanej decyzji o jej karierze. Dzięki czemu, mogła sama wybrać, spośród tysięcy zdjęć i filmików kandydatów, ostatecznie wybrała Pepe Barroso, do swojego pierwszego solowego teledysku do piosenki Great Escape. Chociaż na początku było "faszystą", Pepe zachwycił ją, kiedy Tini spotkała się z nim osobiście, odkryła coś więcej w nim. "Kocham go za wszystko. Za jego myślenie, za to jakim jest...", powiedziała w programie Mirtha Legrand, w sierpniu tego roku, kiedy to romans został przez nią potwierdzony, ale wtedy jeszcze nie było żadnych ich wspólnych zdjęć. Chociaż odległość między nimi jest największym wrogiem, pragnienie spotkania sprawia, że są w stanie zgrać swoje plany, aby się spotkać, gdzie tylko mogą. Ponadto, w czasie krótkiego pobytu Tini w Madrycie, pod koniec czerwca, miała przyjemność poznać rodziców swojego chłopaka, Jóse i Monicę, a także jego młodszych braci, Jaime i Felipe. Innymi słowy, prezentacja rodzinna... Na razie Martina i Pepe unikają pokazywania się razem w miejscach publicznych (zdjęcia towarzyszące w tej notce są jako pierwsze, udowadniające ich związek). Jak na razie, tylko na portalach społecznościowych zostały opublikowane zdjęcia tej dwójki, kiedy to nagrywali teledysk w Buenos Aires, gdzie zapalił się płomyk miłości...

Co sądzicie o artykule? Lubicie Pepe? 

1 komentarz:

  1. Artykuł zwięzły i krótki, podoba mi się. Moim zdaniem Pepe jest bardzo fajnym chłopakiem. Tutaj liczy się tylko ich szczęście i miłość. Pozdrawiam :)

    OdpowiedzUsuń

NIE ZAPOMNIJ!

NIE ZAPOMNIJ!