sobota, 30 lipca 2016

[Zapowiedź]: Seksowna odsłona - sesja zdjęciowa Tini dla Mustique.Przychodzę do was z pierwszym postem, a w nim zapowiedź naprawdę bardzo ciekawej sesji ! Po więcej szczegółów zapraszam do rozwinięcia postu.


Skąd pomysł o nowej sesji? To bardzo proste ! Martina dodała jedno zdjęcie na swojego instagrama, które mówiło dość znacząco. Nie wspominając już nawet o dopisku ;) Tini wygląda naprawdę świetnie ! W całkiem innym wydaniu niż dotychczas. Sesja odbyła się w Buenos Aires w hotelu Four Seasons, dokładnie w tym samym, w którym dziewczyna miała niedawno sesję dla wydania Clarin. Oprócz naprawdę ciekawych owoców sesji możemy spodziewać się tradycyjnego wywiadu. Być może to właśnie w tym magazynie znajdziemy coś więcej na temat dalszych planów dziewiętnastolatki, m.in. poruszenie tematu trasy koncertowej (więcej już niedługo na blogu). Magazyn Mustique jest miesięcznikiem specjalnie przeznaczonym dla kobiet. Niestety, ale magazyn nie ujrzy światło dzienne naszego kraju, gdyż to latynoska gazeta. Ze zdjęć, których jak na razie udostępniono możemy mniej więcej zobaczyć, jakie będą efekty. Martinę będziemy mogli zobaczyć w trzech wydaniach albo i więcej !


Nie wiem czy kojarzycie, ale ta skórzana kurtka, którą Tini ma na pierwszym zdjęciu powyżej jest od KOSIUKO, w dodatku już miała ją na sobie w czasie sesji dla Remix ! Za to buty (nadal chodzi o pierwsze zdjęcie) mieliśmy już okazję zobaczyć w sesji dla Gente. Nie wiem czy zauważyliście, ale Martina ostatnio bierze udział w sesjach, które są w hotelu ! Jeśli chodzi o mnie, jestem (jak zawsze) bardzo ciekawa efektów sesji, nie mogę się doczekać aż pojawią się pierwsze zdjęcia !

JAK MYŚLICIE, BĘDZIE WIELKIE BOOM? 

4 komentarze:

 1. Widać już od samego początku, że blog osiągnie wielki sukces. Wygląd,post.. *-* Coś czuję, że będę tutaj zaglądać codziennie :) Powodzenia!

  OdpowiedzUsuń
 2. Również nie mogę doczekać się efektów sesji :)
  Coś czuję, że najbardziej spodoba mi się w stroju na 1 zdjęciu.
  Powodzenia w blogowaniu :* świetny wygląd <3

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo, ale to bardzo z całego serca Ci dziękuję! ♥

   Usuń

NIE ZAPOMNIJ!

NIE ZAPOMNIJ!