piątek, 18 listopada 2016

Martina ambasadorką pokoju na całym świecie !


Wczorajszego wieczoru Tini Stoessel była jedną z osób, która była obecna na Red Voz por la Paz w Centrum Kultury w Kirchner. [zapowiedź] Oprócz tego, że zaśpiewała piosenkę "Somos el cambio" napisaną przez samego Baracka Obamę, to została bardzo wyróżniona ! Dziewczyna dostała tytuł ambasadorki pokoju na całym świecie oraz wręczono jej pokojowe oznaczenie. W rozwinięciu posta więcej szczegółów, m.in: filmiki zza kulis występu, zdjęcia oraz video z kanału Tini Stoessel. Zapraszam serdecznie !To był naprawdę ważny dzień dla Martiny. Jeden z najważniejszych. Próby do występu trwały już kilka dni. I muszę przyznać, że efekt ich współpracy jest naprawdę świetny. Piosenka zaprezentowana przez Odino i Tini jest częścią projektu, którego celem jest przesłanie pokoju na całym świecie. Jak już wcześniej wspomniałam, cała ta uroczystość odbyła się w Buenos Aires, gdzie zgromadziła się całkiem niezła ilość osób. Nie mogło zabraknąć także gości oraz prasy. Przed samym występem Martina udzieliła kilka wywiadów oraz pozowała przy ściance. Oprócz tego nagrała fragmenty na swojego nowego vloga, który jest już dostępny na kanale Youtube. 
Po małej zapowiedzi, Tinita weszła na scenę i razem z Odino zaśpiewała utwór. Jak się prezentowała? Rewelacyjnie, a nawet jeszcze lepiej ! Według mnie, idealnie dopasowała stylizację do klimatu piosenki, jaką wykonywała. Po wspólnym występie, Odino powiedział kilka miłych słów do Martiny, płynących prosto z serca. Martina nie wytrzymała i wzruszyła się. Z kolei weszli na scenę ważne osobowości z kraju, m.in. Adolfo Perez Esquivel, Rigobert Menchu i pogratulowali dziewczynie. Martina dostała wielki bukiet kwiatów oraz certyfikat, potwierdzający tytuł ambasadorki pokoju. Dziękując za podarowanie jej tego tytułu, Tinicie jeszcze mocniej sięgały emocje.


Jak myślicie, Martina zasłużyła na tytuł ambasadorki pokoju na całym świecie? Co sądzicie o jej stylizacji? Podoba wam się wykonanie Tini z Odino? 


7 komentarzy:

  1. Złote Tini ma serce, dzięki któremu zasłużyła na to wyróżnienie.

    OdpowiedzUsuń
  2. Oczywiście, że zasługuje! Stylizacja Martiny bardzo mi się podoba, występ także :)

    OdpowiedzUsuń
  3. Jak można pisać o takiej beznadziejnej brzydkiej i wogule nie utalentowanej osobie jaak ona

    OdpowiedzUsuń

NIE ZAPOMNIJ!

NIE ZAPOMNIJ!