piątek, 28 października 2016

O filmie, nowym krążku i wiele więcej - wizyta Tini w Berlinie.


Relacja z premiery filmu Tini : nowe życie Violetty w Berlinie według Universal Music Group Deutschland, zapraszam serdecznie !


Jest zimno i deszczowo jak na niedzielne popołudnie w Berlinie. To jednak nie zmienia posiadania niezliczonej ilości fanów, którzy musieli znosić pogodę przed Café Moskau i czekać na swoją gwiazdę. Tini zagościła do Niemiec z bardzo oczywistej sprawy: promocji filmu Tini : nowe życie Violetty, gdzie można znaleźć dużo świetnej muzyki, umieszczonej na jej solowej płycie. U jej boku towarzyszył kolega, Jorge Blanco. Około 200 fanom uśmiechnęło się szczęście i wygrali bilety na ekskluzywną premierę, gdzie byli obecni także Tini i Jorge. Argentynka i Meksykanin razem pozujący dla prasy :


TINI oczarowała publiczność w Berlinie

Z czerwonego dywanu poszła prosto na scenę. Kiedy tylko Tini i Jorge pojawili się razem na scenie, mogliśmy usłyszeć, kto ma prawdziwych fanów. Fani krzyczeli, wiwatowali i śpiewali razem - chociaż te dwie gwiazdy serialu Violetta z Disney Channel częściowo rezygnują ze swoich utworów w języku hiszpańskim. Piosenką "Great Escape" jak i balladą "Losing the Love" Tini pokazuje swoją wokalną moc i oczarowuje całą publiczność w Berlinie.


Zdjęcia, sekretne życzenia i wiele miłości
Nawet po koncercie, dwójka artystów światowej sławy pokazują się z bliska i cierpliwie odpowiadają na wiele pytań, które wychodzą z tłumu. Jorge zdradza nam, że ma wielką chęć spróbować tajnego skoku ze spadochronem. Tini natomiast mówi, że Berlin jest jednym z jej ulubionych miast. Co czuła nagrywając swój film Tini: nowe życie Violetty, który będzie można obejrzeć w kinach już od 3 listopada 2016 roku ? "Uczucia są bardzo mieszane. Z jednej strony byliśmy bardzo podekscytowani, z drugiej strony wielka mieszanina."


Spojrzenie w przyszłość
Tini i Jorge popatrzyli się już na przyszłość: oboje chcą kontynuować postawę muzyczną. Ponadto Tini mówi nam, że jej kariera dopiero się zaczyna. Jest to źródłem radości wszystkich fanów, którzy są wciąż smutni ze względu na koniec popularnego serialu Violetta. Pod koniec tego wielkiego dnia, artyście rozdali autografy, pozowali do zdjęć i mocno ściskali swoich fanów. Nic więc dziwnego, że niektórzy się wzruszyli.


Oprócz tego, masz możliwość zobaczenia Tini na żywo. Już na wiosnę 2017 roku, artystka wróci do Niemiec. Zagra razem 14 koncertów. Bilety znajdziecie na stronie Eventim.

Oglądaliście już film? Jak wrażenia? 

9 komentarzy:

 1. jak oni razem ślicznie wyglądają♥ szkoda, że nie są razem;/

  OdpowiedzUsuń
 2. jak oni razem ślicznie wyglądają♥ szkoda, że nie są razem;/

  OdpowiedzUsuń
 3. Święty post! Fil obejrzałam i jest GENIALNY!

  OdpowiedzUsuń
 4. Odpowiedzi
  1. Ja nie oglądałam niestety :( Wiesz gdzie mogłabym obejrzeć? W sensie, na jakiej stronie?

   Usuń

NIE ZAPOMNIJ!

NIE ZAPOMNIJ!