piątek, 25 listopada 2016

"Mój chłopak tak naprawdę nazywa się Jose, ale mówimy na niego Pepe", Tini Stoessel dla Mirthy Legrand.


Kilka dni temu, a dokładnie 20 listopada, Tini Stoessel była gościem programu Mirthy Legrand na kanale El Trece emitowanym w Argentynie. Co powiedziała? Tego dowiedzieć będziecie mogli właśnie w tym poście. Zapraszam serdecznie na małe streszczenie programu !


Nie wiem czy pamiętacie, ale Martina już jeden raz była w tym programie. Dokładnie 3 miesięcy temu. Oprócz Martiny, byli także inni goście, dlatego też Martina nie miała zbyt dużo czasu, aby się na każdy temat wypowiedzieć. Jednak mimo to i tak dowiedzieliśmy się coś ciekawego. Tradycyjnie, zanotowałam kilka najważniejszych informacji,które pojawiły się w tym programie. Znajdziecie je poniżej.


  • Wspomniała, że całkiem niedawno była w trasie promującej płytę czy film, goszcząc we Włoszech, Francji, Hiszpanii, Polsce i Niemczech. 
  • Wyznała, że całkiem niedawno była także we Francji na NRJ Awards. Przedstawienie wyników jednej z kategorii, było dla niej niezwykłym doświadczeniem. Jak sama powiedziała, wielką szkodą była nieobecność jej obecnego partnera. 
  • "Mój chłopak nazywa się Jose, ale mówimy na niego Pepe. Jose pochodzi z Hiszpanii, ale obecnie mieszka w Los Angeles, ponieważ studiuje tam biznes"
  • Nie zabrakło małej wzmianki o nabyciu tytułu ambasadorki pokoju. Przyznała, że to wielkie wyróżnienie. Propozycja zaśpiewania piosenki napisanej przez Baracka Obamę jest dla niej czymś niezwykłym. Nadal nie może w to uwierzyć, że otrzymała taką propozycję.
  • Odino Faccia poznała już na meczu dla pokoju, zorganizowanym w 2014 roku przez Papieża Franciszka.
  • Dodała, że jest bardzo wdzięczna Violetcie, ponieważ to ona dała jej możliwość robienia tego, co właśnie robi. Ma nadzieję, że Soy Luna także osiągnie dobry sukces.
  • Na koniec razem z Odino wykonała piosenkę "Somos el cambio".
  • Sukienka, którą Tini zdecydowała się włożyć do tego programu pochodzi od bardzo znanej projektantki mody, Evangeliny.


Podoba wam się stylizacja Martiny? Jak waszym zdaniem wypadł występ Tini i Odino? Wiedzieliście, że Pepe to tak naprawdę Jose? Podoba wam się piosenka napisana przez Baracka Obamę?

Nie zapomnijcie o pozostawieniu komentarza oraz o zaobserwowaniu naszego bloga !

1 komentarz:

NIE ZAPOMNIJ!

NIE ZAPOMNIJ!