sobota, 10 grudnia 2016

[Sprawy organizacyjne] : Nasz drugi nabór !


Po raz kolejny macie szansę zostać częścią redakcji naszego bloga! Zapraszam do rozwinięcia, gdzie dowiecie się jak możecie dokonać zgłoszenia i jakie są nasze wymagania.

[AKTUALIZACJA] : ZGŁOSZENIA PRZYJMUJEMY DO KOŃCA GRUDNIA !FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY
1. Przedstaw się. Napisz swoje imię, nazwisko, wiek, zainteresowania oraz podaj aktywną pocztę mailową, przez którą możemy się z Tobą skontaktować lub social media, np. Facebook.
2. Napisz, dlaczego zdecydowałeś/aś się dołączyć do redakcji naszego bloga. Podaj swoje ewentualne pomysły na zmiany czy nową działalność.
3. Czy posługujesz się jakimś językiem obcym, który przydałby się do prowadzenia bloga? 
4. Jaką ilością wolnego czasu dysponujesz, jaką mógłbyś/mógłbyś dysponować dla bloga zarówno przez okres wakacyjny jak i podczas trwania roku szkolnego?
5. Podaj źródła, z których czerpiesz informacje.
6. Czy potrafisz umiejętnie posługiwać się poprawną polszczyzną, używać odpowiednio znaków interpunkcyjnych i czy uważasz, że byłbyś/byłabyś w stanie prawidłowo dla czytelnika przekazać informacje? 
7. Jeśli masz jakieś dodatkowe umiejętności, uwagi, jest coś, czym chciałbyś/chciałabyś się pochwalić - napisz tutaj.

Formularz zgłoszeniowy wraz z próbnym postem (post może być na dowolny temat, jednak niech nie będzie to post powitalny!) wysyłajcie na naszą skrzynkę mailową: officialplfunclubtinistoessel@gmail.com 


Ilość przyjętych osób jest nieograniczona! Pragnę zaznaczyć, że nie szukamy osób, które przyjdą, narobią zamieszania i odejdą. Krótko mówiąc, nie stawiajcie złotych gór. Bądźcie po prostu sobą. Mamy nadzieję, że nabór okaże się być trany i znajdziemy osoby, które naprawdę nam pomogą przy prowadzeniu bloga. Na chwilę obecną, nie mogę zrobić nic innego niż tylko życzyć Wam wszystkim powodzenia. Jeśli mielibyście jakiekolwiek pytania, napiszcie je pod tym postem, a ja postaram się na nie jak najszybciej odpowiedzieć.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

NIE ZAPOMNIJ!

NIE ZAPOMNIJ!