piątek, 12 sierpnia 2016

"DOCUMENTAL TINI POTRWA CO NAJMNIEJ 5 GODZIN !" - Martina dla "Fans en Vivo".


Wczoraj, a właściwie to dzisiaj (jeśli chodzi o nasz czas) mieliśmy okazję zobaczyć Martinę w programie "Fans en Vivo". Jak przebiegł program? Co mogliśmy się ważnego w czasie tej wizyty dowiedzieć? Po zakres informacji serdecznie zapraszam do przeczytania tego postu.
Ważne informacje wynikające z programu

 • Przed rozpoczęciem się programu Tini i Cande śpiewały "Veo Veo" oraz "Ser Mejor". Oprócz tego, Tinita miała ostatnią próbę śpiewania piosenek, które miała wykonać w czasie programu.
 • Przyznała, że tęskni za swoim domem, kiedy jest poza nim.
 • Zdradziła, że sama wybrała Pepe do teledysku "Great Escape". Jednak spotkała się z nim pierwszy raz dopiero na planie.
 • Zapytana o to, czy jest z Pepe, powiedziała "Staramy się być czymś więcej niż tylko przyjaciółmi". Martina obecnie jest w Argentynie, w swoim domu, za to Pepe w Hiszpanii, aby utrzymać ze sobą kontakt, codziennie ze sobą rozmawiają przez telefon. 
Postawa Martiny, kiedy została zapytana o Pepe.
 • Martina dołączyła się do "Selfie Emoji".
 • "Nie myślę o zrobieniu tego teraz, ale nigdy nie mówię, że nie" - Martina o pójściu na studia.
 • "Czuję się nie komfortowo pokazując swoje ciało".
 • Jest bardzo szczęśliwa, że tyle osiągnęła dzięki Violetcie, mimo, że nie chodziła nawet do szkoły aktorskiej. Wyznała, że najtrudniejszą sceną z filmu "Tini : nowe życie Violetty" do zagrania była ta, kiedy Violetta odkrywała Tini. "To było niesamowite doświadczenie, zakochałam się w tym filmie".

 • Nie obyło się bez tematu przyjaciółek Martiny. Powiedziała, że była zaskoczona ich obecnością na jej 18-stych urodzinach. Nigdy nie zapomni niespodzianki, która spotkała ją w czasie trasy koncertowej "Violetta Live".
 • Opowiedziała także o procesie powstawania jej płyty. Najpierw dostała masę tekstów, które mogła sobie wybrać do krążka. Natomiast potem odbyło się spotkanie z twórcami. Kiedy dowiedziała się, że to pisarze, którzy wcześniej współpracowali chociażby z Beyonce, Seleną Gomez, było to dla niej wielkie zaskoczenie.
 • Podczas programu mogliśmy się dowiedzieć o projekcie, który Martina zaprezentowała już w 2014 roku, na swoim pierwszym solowym koncercie. Tak, mam tutaj na myśli Documental Tini ! Dziewczyna zdradziła, że w jakimś tam sensie, można zobaczyć jej życiorys w filmikach, które obecnie dodaje na YouTube, ale tak to nadal nad nim pracuje i wszystko idzie dobrze. Nie zabrakło również informacji, ile ten film będzie trwał. Odpowiedź jest naprawdę zaskakująca. "Documental Tini potrwa co najmniej 5 godzin !", powiedziała Martina.

 • W czasie programu Martina zagrała z prowadzącymi w grę. Po małej rozrywce, na ekranie można było zobaczyć dance wersję "Yo me escapare".
 • Na sam koniec programu mogliśmy posłuchać akustycznej wersji "Lo que tu alma escribe" oraz "Siempre Brillaras".
 • Nie zawiedli ją także fani. Kiedy wyszła ze studia, z każdym zrobiła sobie zdjęcie, czy chwilę porozmawiała.
To tyle z mojej strony, natomiast jeśli nie mogliście oglądnąć programu, możecie zobaczyć go w każdej chwili, kiedy tylko chcecie na stronie tutaj.

Jak Wam się podoba występ Martiny? Nie zapomnijcie zaobserwować naszego bloga ! :)

7 komentarzy:

 1. Świetna relacja, oby tak dalej!

  OdpowiedzUsuń
 2. Dużo się dowiedziałam ^-^
  Aż 5 godzin Documental Tini? Wow. Na to bardzo długo wyczekiwałam ^^

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Również jestem tym zaskoczona. Mam nadzieję, że efekty tej pracy będą rewelacyjne :D Pozdrawiam serdecznie! ♥

   Usuń
 3. OMG, AŻ 5 GODZIN?!! Dzięki za info

  OdpowiedzUsuń

NIE ZAPOMNIJ!

NIE ZAPOMNIJ!