wtorek, 30 sierpnia 2016

"Dziękuję za miłość jaką mi okazujecie" - koncert Tini na Dzień Dziecka.


"Miejcie wiarę, miejcie nadzieję i nie przestawajcie walczyć o swoje marzenia", mówiła Tini Stoessel na konferencji prasowej przed wejściem na scenę. Tymczasem zapraszam Was do krótkiej relacji z specjalnego koncertu, jakiego Martina dała dla swoich fanów z okazji Dnia Dziecka. Zapraszam serdecznie !Buenos Aires - miasto, w którym piosenkarka Martina Tini Stoessel dała darmowy koncert dla 15 tys. dzieci w Barrio 31, w dzielnicy Retiro z okazji Dnia Dziecka, które było obchodzone w ostatnią niedzielę. Koncert odbył się z małym opóźnieniem, chociaż nie większym niż to było na pierwszym zlocie fanów, Juntada Tinista. Piosenkarka razem z muzykami i tancerzami, z którymi tworzy zespół zaśpiewała przeboje ze swojego repertuaru, m.in. "Siempre Brillaras", "Libre soy" i "Lo que tu alma escribe". Na argentyńskiej scenie, zaśpiewała także dwa utwory z włoskim piosenkarzem Ruggero Pasquarelli - "Yo te amo a ti" oraz "Ser mejor".


"Jestem tak bardzo szczęśliwa, to błogosławieństwo dla mnie. Jestem szczęśliwa, że mogłam dać koncert z ekipą, zobaczyć te wszystkie szczęśliwe twarze, ich emocje, dlatego też chcę podziękować Bogu za tą możliwość", powiedziała piosenkarka.


Nie zabrakło także wzruszenia ze strony Tini. W czasie oglądania filmiku, w którym dzieci opowiadali o swoich marzeniach, niektórzy z nich powiedzieli, że ich marzeniem jest stać się gwiazdą, dokładnie tak jak Tini. Po tych słowach dziewczyna rozpłakała się i powiedziała, że nie chce być osobą dla rozpoznawalności i sławy. Nie wiem czy pamiętacie, ale początkowo były inne plany wobec tego show. Koncert został przełożony, jak sama Martina podała - ze względu na to, że było więcej osób niż najpierw przypuszczano, ale chyba warto zawsze troszkę dłużej poczekać niż nie mieć wszystkiego na ostatni guzik, prawda?


Jak Wam się podoba występ Tini? Podoba Wam się jej strój? Jak Waszym zdaniem dała sobie radę publiczność? Czekamy na Wasze komentarze !


4 komentarze:

NIE ZAPOMNIJ!

NIE ZAPOMNIJ!