piątek, 5 sierpnia 2016

Martina charytatywnie, nowy filmik na kanale i wersja karaoke.


W dzisiejszym poście znajdziecie więcej informacji dotyczących planów Martiny jeszcze w tym miesiącu. Martina od zawsze miała kochane serce. To co postanawia zrobić, tylko potwierdza całą tezę. Po więcej informacji zapraszam serdecznie do przeczytania posta.

Martina już wiele razy uczestniczyła w akcjach charytatywnych. I to, że weźmie udział po raz kolejny, wcale nie jestem jakoś tym zaskoczona ! Jak wiecie, Martina szykuje kolejny koncert w La Unsina. Odbędzie się on 13 sierpnia. Jednak mam dla Was kolejną ważną informację dotyczącą tego show. Prawdopodobnie wszystkie pieniądze zebrane na koncercie zostaną przekazane dla potrzebujących dzieci. W ten sposób niektórzy będą mogli chociażby po raz pierwszy stanąć na nogi. Jeśli to prawda - to naprawdę miły gest ! Sama uczestniczyłam wiele razy charytatywnie i nie dziwię się, że Martina nadal chce pomagać ! To naprawdę wspaniałe uczucie, kiedy masz myśl, że komuś mogłeś pomóc. Jednak Tinita nadal nie przestaje nas zaskakiwać ! Wczoraj udostępniła na swoim Instagramie jak i Twitterze kolejne informacje na temat tego, co ma w planach zrobić jeszcze w tym miesiącu. Poinformowała nas, że z okazji Dnia Dziecka, zamierza zrobić koncert ! Koncert odbędzie się w Argentynie w Villa 31, 21 sierpnia (niedziela). Oprócz tego potwierdziła kolejny występ. Kolejne show Tini Stoessel odbędzie się dzień wcześniej, 20 sierpnia (sobota) w teatrze "Metro" (Cerrito 750). Biletem na show jest ofiarowanie zabawki. To jedyny warunek, aby wejść ! Zabawki będą rozdawane w czasie Dnia Dziecka. Taki kolejny prezent ze strony Tini jak i osób, które przyniosą pluszaki. Teraz przejdźmy do kolejnego tematu tego postu. Martina wczoraj zapowiedziała kolejny filmik na swoim kanale YouTube. I dzisiaj możemy go już zobaczyć ! Poniżej zamieszczam Wam ten filmik wraz z polskim tłumaczeniem. Jedyne co musicie zrobić to włączyć polskie napisy. Na tym kanale możecie regularnie zobaczyć każdy filmik Tinity w polskiej wersji. Dlatego też jeśli nie znacie języka, serdecznie zapraszam do oglądania ! 


No i pozostaje nam ostatnia część. Na kanale Tini (TiniVEVO) pojawiło się karaoke piosenki Great Escape hiszpańskiej wersji. Mam jednak nadzieję, że to nie o ten "teledysk" Mariannie chodziło. Bo przecież nadal czekamy na drugi teledysk do Great Escape (wersja dance) !


To raczej byłoby na tyle z mojej strony. A Wy bierzecie udział w akcjach charytatywnych? Jak Wam się podoba nowy filmik Tini? Zaobserwujcie naszego bloga, a będziecie poinformowani o każdym poście ! Nie zapomnijcie także o komentarzach, czekam na to ! :)

2 komentarze:

 1. Świetny post! To bardzo miłe z Tini strony.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję bardzo! ♥
   Tak, to prawda - Tini jest kochana♥

   Usuń

NIE ZAPOMNIJ!

NIE ZAPOMNIJ!