czwartek, 11 sierpnia 2016

Tini Stoessel: "Moje bezpieczeństwo psychiczne".


W dzisiejszym poście tłumaczenie jednego z argentyńskich artykułów. Tini opowiada chociażby o swojej roli jako modelki, ulubionych ubraniach i zastraszaniu w sieci. Zapraszam serdecznie ! :)Podczas Bafweek odbyła się konferencja razem z Marią Cher, podczas której był omawiany udział w kampanii letniej kolekcji.Stając się modelką w tym nowym etapie, Tini Stoessel (19) została oślepiona kolekcją wiosna-lato 2016-2017 Marii Cher. Aby wyjaśnić, jak to było w czasie zabawnych działań między piosenkarką, a projektantką, idolka nastolatek uczestniczyła w ekskluzywnej konferencji prasowej w Bafweek wiosna-lato 16/17 w La Rural w godzinach porannych w czwartek 11-stego.

Oprócz tematu wyłącznie o realizacji kampanii, został poruszony temat koncertu charytatywnego, który odbędzie się w Villa 31 w mieście Buenos Aires w niedzielę 21 sierpnia,do Hogar Querubines i Recreativo Amistad, dostarcza się zabawki. 

Ubrana w całkowicie czarny strój, który składał się z crop top z przednim otworem, spodni z wysokim stanem i spiczastych szpilek, Tini odpowiedziała na pytania, a my byliśmy w stanie Wam transmitować na żywo całe wydarzenie na naszym fanpage'u na Facebook'u. 


Nie przegap najśmieszniejszych cytatów z rozmowy:

-O swojej nowej roli modelki : "Jestem barbarzyńcą. Jest więcej zdjęć. Kiedy powiedziałam swoim przyjaciołom, że mam zamiar być twarzą kampanii nie mogli uwierzyć. Zawsze lubiłam modę, zawsze jestem świadoma o nowościach, ale jestem również twarzą, którą trzeba dobrze wykorzystać reklamując to dobrze i sprawić, żebym była szczęśliwa." 

- Jeśli rodzice podejmują decyzje... : "Nigdy nie wyrażałam złej opinii o rodzicach. To błogosławieństwo. To dla mnie ważne, ponieważ to są moi rodzice. Wszystko co chcę powiedzieć, mówię z miłością. Jeśli chodzi o estetykę, dopiero teraz, rok lub dwa lata temu znalazłam więcej". 


-O jej wyrafinowanym stylu : "Noszę to, co noszę, bo lubię. Może i są dziewczyny, które czują się bardziej komfortowo, mają dekolt lub krótką spódniczkę czy cokolwiek innego i czują się świetnie, ale to jedna część mody, super wewnętrzna. Czasami odkładam krótkie rzeczy, mam 19 lat, pupa została bohaterem na zdjęciach, lubię grać, ale nie zawsze prowokująco. Niektórzy chcieliby zobaczyć mnie w ten sposób, mówiąc, że to nic".

-O zastraszaniu w sieciach społecznościowych: "Moje bezpieczeństwo psychiczne. Wolałabym mieć dobre serce, niż być po prostu słodka. Wolę zakończyć pracę i powiedzieć "jak to dobrze jest pracować z wami" niż być poinformowaną "jaka jesteś słodka". W ten sposób można spojrzeć w lustro i nie masz pewności siebie... ale wtedy trzeba stać się silnym, ale od wewnątrz. Oni to przechodzą dla mnie. Wyobrażam sobie, jakie to musi być trudne dla międzynarodowych gwiazd, (..) i atak. Dlatego ważne jest, aby utrzymać bezpieczeństwo gdzie indziej. "


Jak Wam się podoba strój Martiny? Zaobserwujcie naszego bloga, a będziecie wiedzieć o każdym nowym poście ! :)

tłumaczenie własne na postawie *klik*

3 komentarze:

NIE ZAPOMNIJ!

NIE ZAPOMNIJ!