poniedziałek, 1 sierpnia 2016

Tini w programie Pura Quimica - najważniejsze informacje.


Przed wami zbiór najważniejszych informacji uzyskanych podczas występu Tini w programie Pura Quimica. Nie wiem czy wiecie, ale Martina już raz była w tym programie. Dokładnie 3 lata temu ! Po więcej szczegółów zapraszam do dalszego czytania :)


Tak jak już na samym wstępie wspomniałam, Martina już raz była w programie Pura Quimica. I to jeszcze wtedy, kiedy promowała Violettę. Prowadzący podczas programu nie raz mówili jak to Tini wyrosła. Jak to bardzo się zmieniła. O tym nawet sami możecie się przekonać, patrząc na zdjęcie obok. Gołym okiem widać wielką metamorfozę, ale na szczęście ta zmiana nie przeszła na gorsze. Pura Quimica jest to program sportowy jak i rozrywkowy nadawany przez ESPN 2 (dla Argentyny, Boliwii, Chile, Paragwaju, Peru i Urugwaju) oraz ESPN. Jest on prowadzony przez amatora Leonardo Montero, tenisistę Mariano Zabaleta, artystkę Eugenię Tobal i aktora, muzyka i satyryka, Mexa Urtizberea. Za to poniżej możecie znaleźć najważniejsze informacje dotyczące występu Tini w tym programie.


 • Na samym początku poruszono temat płyty Tini. Nie obyło się bez informacji, że krążek jest złotą płytą w Argentynie.
 • Zdradziła, że podczas pobytu w Madrycie, oprócz relaksu była tam także po to, aby pracować.
 • Powiedziała, że lubi przesiadywać w hotelowym basenie.
 • Dziewczyna wyznała, że wcześniej, zanim była jeszcze pełnoletnia, o tym gdzie się wybierze decydowała jej rodzina, teraz sama decyduje o tym. O swoim wieku powiedziała, że to tylko liczba.
 • Wypowiedziała się na temat osób, które myślą, że są dorośli tylko dlatego, że palą papierosy. Powiedziała, że według niej to głupota i że sama osobiście nawet nie próbowała poczuć papierosa.
 • Wyznała, że czym bardziej jest starsza tym bardziej dostaje od dziennikarzy intymniejsze pytania.
 • Ponownie wspomniała o tym, że w wieku 8 lat ćwiczyła swój autograf w razie gdyby kiedyś była sławna, to, że teraz ma możliwość dawania autografów jest niezwykłe.
 • Nie zabrakło także rozmowy o Alejandro, tacie Martiny. Dziewczyna powiedziała, że jest bardzo mu wdzięczna za to, że jest zawsze przy niej, a kiedy była mniejsza potrafił o nią zadbać.
 • Po raz kolejny mogliśmy usłyszeć, że Martina jest naprawdę wdzięczna Violetcie, fenomenie, dzięki któremu robi to, co chce robić. Dzięki niej przeżyła nowych doświadczeń. Teraz, jak już jest dorosła, nie tylko wie ile zarabia (wcześniej nie miała dostępu do takich informacji), ale także może sama decydować o swoim losie.
 • Podczas programu mogliśmy zobaczyć filmik Martiny z przyjaciółką sprzed lat. Dziewczyna była zaskoczona tym, skąd pojawił się materiał w rękach dziennikarzy. W każdym bądź razie na tym nagraniu było jak Tinita odgrywała ze swoją przyjaciółką pewną scenkę. Wyznała, że już od małego lubiła być małą aktoreczką. Szczególnie uwielbiała wcielać się w rolę policjanta czy kryminalisty.
 • Został także poruszony dość głośny ostatni temat. Usuwanie filmów z Violettą przez Disneya na YouTube. Martina powiedziała, że wiele małych dziewczynek nadal myśli, że Martina jest Violettą, dlatego też Disney podjął się pewnych działań w tym kierunku.
 • Martina opowiedziała także, że mimo, iż budżet pozwalał na kupowanie drogich rzeczy, jej rodzice nie chcieli zbytnio rozpieszczać. Jest za to bardzo im wdzięczna.
 • W czasie programu nie zabrakło także małej nauki kroków do piosenki "Great Escape" ! Prowadzący bardzo chciał nauczyć się kilka kroków, dlatego też Martina nie odmówiła, ale wstała i pokazała jak to się robi. Dziewczyna zrobiła ogromne wrażenie, że tak po prostu, bez jakiegokolwiek przygotowania pokazała część choreografii.
 • Na sam koniec mogliśmy posłuchać akustycznej wersji "Great Escape".

Jak dla mnie akustyczna wersja "Great Escape" wyszła naprawdę świetnie ! A Wam spodobała się taka wersja? Podzielcie się swoją opinią w komentarzach, czekamy na to ! :) 

Więcej zdjęć znajdziecie na naszym fanpage'u*klik*

4 komentarze:

 1. Racja, akustyczna wersja wyszła świetnie :D
  Świetny post ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cieszę się, że Tobie również spodobała się akustyczna wersja. Dziękuję za komentarz♥

   Usuń
 2. To nie ma być żadna krytyka ;) Zmieńcie szablon, ponieważ gdy się czyta na czarnym tle białe literki strasznie podrażnia to oczy i do tego się psują. Taka mała uwaga. Lepiej zróbcie białe tło i szare literki ;D

  OdpowiedzUsuń

NIE ZAPOMNIJ!

NIE ZAPOMNIJ!