sobota, 15 października 2016

"Do zobaczenia wkrótce !", czyli podsumowanie wizyty Martiny w Polsce.


Podsumowanie wizyty Martiny w Polsce. Zapraszamy.

12 październik - przylot Martiny do naszego kraju. Dziewczyna wylądowała na polską ziemię wieczorem, ok. godziny 20stej. Z tego, co wiem, na lotnisku były próby ewakuacyjne i fani mieli małe utrudnienie. Niestety, Tinita wyszła innym wyjściem. Przez co, Tinistas nie mogli spotkać się po raz pierwszy ze swoją idolką. Dziewczyna od razu udała się do hotelu Bristol, w którym została ugoszczona przez całą wizytę.

Film zamieszczony przez użytkownika Tini Stoessel (@tinitastoessel)

13 październik - Tego dnia już od samego rana tłumy fanów czekało na Martinę pod studiem porannego programu telewizyjnego, Dzień Dobry TVN. (Przejdź do relacji) Gdy jednak dziewczyna się już pojawiła na miejscu, została miło powitana, po czym od razu weszła do środka, gdyż musiała się przygotować do wywiadu. Potem usiadła na przygotowanym dla niej fotelu i praktycznie każdy miał możliwość zrobić sobie z Tinitą zdjęcie, czy dostać autograf. Potem prawdopodobnie ponownie udzielała wywiadów dla prasy, gdyż spóźniła się na spotkanie z fanami, którzy zwyciężyli w konkursie zorganizowanym przez Universal Music Polska. Na spotkaniu zabroniono robić jakiekolwiek zdjęcia czy nagrywania filmików, dlatego też pojawiło się mało materiału z tej chwili. Jednak dzień po, na oficjalnym facebook'u Universal Music Polska, można było zobaczyć wszystkie zdjęcia, jakie zostały wykonane tego dnia. Na spotkaniu oprócz zrobienia zdjęć, czy nagrywania filmików, Martina miała okazję dać także mini koncertu. Tinistas pokazali na co ich stać i śpiewali jak najgłośniej. (zobacz)Wśród fanów, pojawiła się także polska wokalistka. Dziewczyna spotkała Margaret ! Myślę, że każdy ją z Was zna, gdyż Margaret miała okazję być jedną z startujących osób na reprezentowanie naszego kraju w Eurowizji, czy chociażby z samych jej piosenek, reklam, w których uczestniczy.


Każdy Tinista wiedząc o tym, że Tini przyjedzie do Polski był w samym żywiole. Jednak to, co się stało jeszcze bardziej emocje sięgły góry. W tym samym dniu, Martina nie mogła się już powstrzymać i w końcu ogłosiła daty koncertów w naszym kraju ! Koncerty odbędą się w Łodzi, Krakowie i w Sopocie/Gdańsku. Więcej informacji, takich jak kiedy dokładnie odbędzie się koncert i gdzie można dostać bilet, znajdziecie tutaj.


14 październik - Następnego dnia, dziewczyna również nie miała czasu na mały odpoczynek. Z samego rana miała występ w programie Pytanie na Śniadanie. (Relację znajdziecie tutaj) Potem zaś odbyło się spotkanie ze zwycięzcami pierwszego konkursu. Potem brała udział w dniu prasowym. Udzieliła wywiadu dla Sylwii Lipki, Karola Osentowskiego, Karola Jankiewicza i EmiFlesh.


Film zamieszczony przez użytkownika Tini Stoessel (@tinitastoessel)


15 październik - tego dnia, już raczej nic się specjalnego nie wydarzyło, bowiem wtedy Martina szykowała się już do opuszczenia naszego kraju. Ok. godziny 12stej była już w samolocie. Natomiast wylądowała w Berlinie ok. godz. 15stej. Tam również ciepło powitali ją fani. Artystka zatrzymała się w hotelu Ritz Carlton w Berlinie i jeszcze dzisiaj poszła na spotkanie ze swoimi Tinistas.

Mieliście okazję spotkać Tini? Będziecie na jej koncercie? Jak wam się podobał występ Tini w programach? 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

NIE ZAPOMNIJ!

NIE ZAPOMNIJ!