niedziela, 23 października 2016

"Żadna odległość nie jest dla nas przeszkodą, równie dobrze możemy razem podróżować." - Tini Stoessel o swoim nowym chłopaku dla CORAZÓN TVNE.


Ok. 2 tygodnie temu Martina zawitała także do Hiszpanii. Popularny program informacyjny, chociażby tak jak nasze Fakty emitowane na TVN, wspomniał o przyjeździe gwiazdy. Podczas jej krótkiej wizyty, dziennikarzom udało się ją złapać na chwilę i przeprowadzić z nią wywiad. Głównym tematem był jej świeży związek z hiszpanem, Pepe Barosso, którego poznała na planie zdjęciowym. Co powiedziała? Tego dowiedzieć się możecie w rozwinięciu posta, zapraszam."Porozmawiajmy teraz o artystce, która jest dobrze znaną wśród najmłodszych, Violetta, czyli teraz Tini. Dla tych, którzy nie wiedzą, Tini ma fanów nie tylko w naszym kraju, ale także na całym świecie.", tymi słowami Martina zostaje zapowiadana przez prowadzącą programu. Po krótkiej zapowiedzi, na ekranie zostaje ukazana Martina wysiadająca z auta, kierująca się prosto ku studiu MEGA STAR ESPANA. Następnie zostaje puszczony mini materiał, podczas którego nie brakuje lektorki; "Martina Stoessel, znana nam wszystkim jako Tini, osiągnęła wielki sukces. Obecnie jest gościem w Hiszpanii, ze względu na promocję albumu." Potem pokazano filmik, jak Tini śpiewa akustyczną wersję Great Escape, już w studiu. "Na każdym kroku pokazuje nam, jak ważny jest dla niej nasz kraj. Naszą ojczyznę obdarza wielką miłością, podobnie jak swojego chłopaka, Pepe Barosso, hiszpańskiego modela." 


Tuż po ukazaniu koncertu, został przedstawiony materiał za kulisami występu. Jednak nie była ona tam sama. Towarzyszył jej partner, Pepe. Para przygotowywała się już do wyjścia. Nie wiemy co w tym momencie mówiła, jednak gołym okiem widać, jak słodko spoglądają na siebie. "Kocham go za to jakim jest, za jego dobre serce, jest to naprawdę dobry człowiek, zawsze zadowolony z tego co już ma. Mimo, że jesteśmy ze sobą dopiero od niedawna, jesteśmy ze sobą naprawdę szczęśliwi. Jestem z osobą, którą mnie doskonale zna. Zawsze jest tak, że kiedy poznaje kogoś, najpierw chcę go poznać bliżej, a dopiero potem mogę powierzyć mu swoje serce.", zdradza Martina siedząca już w aucie i czekająca na odjazd.


"Wykonywanie jej pracy, wiąże się z ciągłymi podróżami. Ma za sobą ogromne doświadczenie.", mówi lektor podczas gdy są puszczane m.in. ujęcia z trasy koncertowej Violetta Live. "Żadna odległość nie jest dla nas przeszkodą, równie dobrze możemy razem podróżować. Jeśli jest się z osobą, która nie zawsze może być przy tobie i nagle jest możliwość zobaczenia się, jestem w stanie naprawdę wszystko przez moment porzucić, aby tylko się zobaczyć. Zawsze można znaleźć czas na zamówienie.", wyjaśnia. 


Następnie zostaje puszczony fragment Siempre Brillaras oraz pojawia się zdjęcie naszej dwójki zza kulis nagrywania teledysku, kiedy się spotkali. "Poznali się podczas nagrywania teledysku Tini. Po Hiszpanii kolejnym jej przystankiem są Włochy, następnie zawita do Polski.", tymi słowami kończy się mały reportaż, pokazując na sam koniec ponownie występ Tini, naszą dwójkę po koncercie oraz Martinę pozującą na czerwonym dywanie z dni premier filmu w Hiszpanii.


Lubicie Petini? 

1 komentarz:

NIE ZAPOMNIJ!

NIE ZAPOMNIJ!