poniedziałek, 31 października 2016

Tini Stoessel dla Baracka Obamy.


TINI STOESSEL RAZEM Z ODINO FACCIA ZAŚPIEWA DLA BARACKA OBAMY. Tak kochani, dobrze przeczytaliście. Po szczegóły zapraszam do rozwinięcia posta, zapraszam serdecznie !TINI STOESSEL RAZEM Z ODINO FACCIA ZAŚPIEWA DLA BARACKA OBAMY.

Zaśpiewają premierową piosenkę "Somos el cambio", napisaną przez Baracka Obamę.

W marcu na oficjalnej prezentacji Red Voz por la Paz, następnie 17 listopada w Ośrodku Kultury w Kirchner, Odino zaprezentuje utwory ze swojego następnego albumu, noszącego nazwę "Un nuevo comienzo".

Tini Stoessel zostanie mianowaną ambasadorką pokoju oraz zaśpiewa premierową piosenkę "Somos el cambio" razem z Odino Faccia. Ten utwór został napisany przez samego prezydenta Stanów Zjednoczonych, Baracka Obamę i ma na celu przesłać pokój dla wszystkich osób na świecie.

Propozycję tego projektu zaoferował w ubiegłym roku Odino Faccia, po czym ją zaakceptowano jako dobry pomysł na rzecz pokoju na świecie, przy przeprowadzeniu gali Pokojowej Nagrody Nobla będą towarzyszyć różne piosenki.

Projekt jest ostatnim etapem nagrań, gdzie artysta podkreśla, że "cudownie jest ogłosić tę wiadomość i otrzymać takie słowa. Żadne słowo nie może wyrazić tych emocji.", powiedział. Powiedziano także, że "Tini jest świetnym przykładem dla młodych ludzi, stara się pokazać im najlepsze wartości i pokorę, jaką posiada artystka", to zaszczyt zostać ambasadorką pokoju na całym świecie, dyplom zostanie wręczony podczas rozdania nagród w CCK.

Istnieje wielkie oczekiwanie na piosenkę "Somos el cambio" mająca przesłać pokój dla całego świata.


Podsumowując, Tini Stoessel 17 listopada 2016 roku razem z Odino Faccio zaśpiewa piosenkę Somos el cambio (tł. Jesteśmy zmianą), która została napisana przez samego Baracka Obamę. Występ odbędzie się w Ośrodku Kultury w Kircher, w ramach akcji głoszącej pokój na całym świecie. Podczas tej uroczystości odbędzie się gala Pokoju Nagrody Nobla, na której Martina zostanie mianowana ambasadorką pokoju !

Spodziewaliście się takiego wyróżnienia dla Tini?

2 komentarze:

NIE ZAPOMNIJ!

NIE ZAPOMNIJ!