sobota, 22 października 2016

Martina w Fenómeno Fan - relacja.


Tini Stoessel ok. 2 tygodnie temu była w Hiszpanii. W tym czasie dziewczyna również nie próżnowała i wykonywała to, co do niej należy. Odwiedziła m.in. program FENÓMENO FAN, którego emisja była dopiero wczoraj, o godzinie 21:30, na hiszpańskim kanale Disney Channel. W rozwinięciu posta: pierwsza, polska relacja z hiszpańskiego programu FENÓMENO FAN !


Jak już wcześniej wspomniałam, program nazywa się Fenómeno Fan, natomiast studio nagraniowe znajduje się w Sevilli. Jest to program dla dzieci, biorą w nim udział najmłodsze talenty. Do jego polskiego odpowiednika możemy zaliczyć program Mali Giganci, emitowany na TVN. Z tego, co udało mi się ustalić, o ilości punktów decyduje ile ludzi z widowni wstanie. Martina jest gościem w tym programie po raz pierwszy, jednak mamy nadzieję, że i nie ostatni.


  • Na początku prowadzący programu gorąco powitali publiczność, natomiast potem przedstawili Martinę. "Międzynarodowa gwiazda, której kariera nabiera tępa, dzisiaj pojawi się w naszym programie. To była bohaterka serialu Violetta. Serial okazał się być ogromnym fenomenem. Był nadawany w 130 krajach na całym świecie. Ma ok. 37 milionów fanów na świecie. Niewiarygodne. Pochodzi z Argentyny, znalazła się w Hiszpanii ze względu na promocję swojego solowego albumu. Przedstawi nam dzisiaj swój nowy singiel. Zapraszamy!"
  • Potem Tinita przeszła przez czerwony dywan, w świetle reflektorów. Jej pierwsze zdanie brzmiało : "Nawet nie wiecie jak bardzo jestem szczęśliwa, że mogę tutaj być"
  • "Widzę jak fani dorastają razem ze mną.", wyznała Tinita.
  • Martina miała okazję posłuchać uczestników programu, natomiast potem ponownie weszła na scenę. Natalia (prowadząca) powiedziała, że Tinita naprawdę świetnie wygląda. Oprócz tego porozmawiała chwilę o jej karierze, m.in. o jej pierwszej, solowej trasie koncertowej. Tini wyznała, że nie spodziewała się tego, że w Hiszpanii jest numerem jeden, dlatego też Hiszpania jest jej pierwszym przystankiem podczas jej trasy. Dodała, że uwielbia tam przebywać. 
  • Wspomniano o animowanym filmie, Kraina Lodu, którego dziewczyna była częścią. Martina wciąż nie może w to uwierzyć, że zaproszono ją do udziału w tym projekcie, w dodatku film został nagrodzony 4 oscarami !
  • Następnie prowadząca poprosiła Martinę o powiedzenie kilka słów do rozpoczynających karierę. "Należy zawsze pamiętać o najważniejszych wartościach. Trzeba zawsze słuchać się rodziców, ponieważ oni dają największe wsparcie. Gdyby nie mój tata nie wiem co by się stało. Dzięki niemu jestem tu gdzie jestem."
  • Na sam koniec Martina zaśpiewała utwór "Great Escape". Towarzyszyły jej przy tym tancerki. 

Nie wiem, jak Wy, ale uwielbiam patrzeć na układ do Great Escape. Bardzo mi się podoba. Oprócz tego stylizacja Martiny była według mnie naprawdę świetna. Uwielbiam takie połączenia. Elegancja z wielkim dźwiękiem !

Jak Wam się podoba występ? Co sądzicie o stroju Martiny? Wiedzieliście, że film animowany dostał aż taką wielką popularność?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

NIE ZAPOMNIJ!

NIE ZAPOMNIJ!